Haber Detayı
10 Temmuz 2019 - Çarşamba 11:18
 
İYİ Parti Dilovası'nda Emin Yılmaz'la devam!
İYİ Parti Dilovası'da Emin Yılmaz ile devam kararı olarak yeni yönetim açıklandı.
Siyaset Haberi
İYİ Parti Dilovası'nda Emin Yılmaz'la devam!

31 Mart yerel seçimlerinden önce meclis üyelikleri için için yönetim kurulundan istifaların olduğu İYİ Parti Dilovası İlçe Yönetimi, Genel Merkez tarafından tekrar yönetimin oluşturulması için İlçe Başkanı Emin Yılmlaz’a tam yetki verildi. Emin Yılmaz’ın oluşturduğu liste il başkanlığı ve parti genel merkezi tarafından da onaylanarak partinin yeni yönetimi oluştu. Partinin yeni ilçe yönetiminde çok önemli değişikliklerle yeni yüzlerin siyasete girdiği görüldü.  Kadın kollarının ise ataması bir ay sonra yapılarak Kadın kolları için de yeni bir yönetim oluşturulacak.

İlçe Başkanı Emin Yılmaz yaptığı açıklamada Dilovası siyasetine yeni bir soluk getirmek, halkın gerçek sorunlarını ve ilçenin gündemini gün yüzüne çıkarmak için bizler ahlaklı siyaset yapacağız. Yönetim kurulu üyesi tüm arkadaşlarımız bu bilinci ve ahlakı taşımaktadır. Şimdiden ilçemiz ve bölgemize hayırlı uğurlu olsun dedi.

Yeni Yönetim kurulu şu şekilde açıklandı.

İlçe Başkanı Emin Yılmaz, Mehmet Mazlum, Ziya Salazer, Semiha Pırtı, Melek Cibir, Serdar Odabaşı, Murat Yarımbaş, Bedri Ayaz, Mustafa Ak, Nizam Aydoğmuş, Murat Aydın, Vedat Pırtı, Eyüp Çetin, Galip ÖZkaya, Özcan Topcu, Aziz Delikanlı, Vural Ercan, Dursun Taşdemir, Serkan Tanrıver, Kamil Tüze, Ümit Köse, Cihan Güneş,  Hacı Mehmet Kılıç, Ali Erdem, Aziz Erat, Ömer Üstündağ, Seyfullah Can, Savaş Doğan, Engin Ak, Ercan Özcan.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İYİ, Parti, Dilovası'nda, Emin, Yılmaz'la, devam!,
Yorumlar
Haber Yazılımı