Haber Detayı
16 Ağustos 2019 - Cuma 10:46
 
Çayırova Cumhur ittifakı tam kadro!
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, MHP Çayırova ilçe başkanını ziyaretinde AK Parti İlçe Başkanı, Belediye Başkanı ve yönetimleri tam kadroyla birliktelik mesajı verdiler.
Siyaset Haberi
Çayırova Cumhur ittifakı tam kadro!

MHP Çayırova İlçe Başkanı Yunus emre Düzdaban ve yönetimini ziyaret eden Başkan Büyükakın, “Fedakârlıkla çalışmaya devam edeceğiz. Ülkemizin 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşması için bizler buradan tüm katkımızı ortaya koyacağız. İstişare yolunu sadece kendi içimizde değil milletimizle de hep açık tuttuk. Ülkemize karşı ortaya konan her türlü oyunun farkındayız. Görüyoruz ve ortadan kalkması için de her türlü önlemi alıyoruz. Milletimizi sesine kulak veriyor, hizmeti için çalışıyoruz. Halkımızın hizmetkarı olarak hizmet üretmeye, gönüllere girmeye hep birlikte devam edeceğiz” şeklinde konuştu. 

DESTEĞİMİZ SİZİNLE 
MHP Çayırova İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban Başkan Büyükakın’a ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Tahir Büyükakın’a halkımızın ve MHP teşkilatının büyük bir güveni var. Kendisinin her zaman destekçisiyiz. Başarılı olması ve bu aziz millete güzel hizmetler yapması içinde desteğimiz her daim kendileriyle olacak” açıklaması yaptı. Yerel ve genel konuların yanı sıra uluslararasında alandaki gelişmelerin istişare edilmesinin ardından Başkan Düzdaban Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a Türk Bayrağı ve Osmanlı arması hediye etti. Birliktelik çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çayırova, Cumhur, ittifakı, tam, kadro!,
Yorumlar
Haber Yazılımı